Strona główna > Aktualności > WIOSENNA SESJA EGZAMINACYJNA JUŻ ZA NAMI.
Egzamin specjalizacyjny w sesji wiosennej odbył się w dniach 12-13 maja. 79% zdających zaliczyło część pierwszą – pisemną, a 82% zdało część praktyczną. Do grona specjalistów dołączyły 32 osoby.
Serdecznie Gratulujemy!
Powrót