Aktualności




WIOSENNA SESJA EGZAMINACYJNA JUŻ ZA NAMI.

Egzamin specjalizacyjny w sesji wiosennej odbył się w dniach 12-13 maja. 79% zdających zaliczyło część pierwszą – pisemną, a 82% zdało część praktyczną. Do grona specjalistów dołączyły 32 osoby. Serdecznie Gratulujemy! 

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

KONSULTANT W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Z przyjemnością informuję, że 30 marca 2026 roku powołano Panią mgr Ewelinę Wasiek-Organa do pełnienia funkcji  Konsultant Wojewódzkiej  w dziedzinie Psychoterapii Uzależnień w województwie śląskim.  Pani Ewelina Wasiek-Organa jest psychologiem i pedagogiem, specjalistą w dziedzinie psychoterapii uzależnień oraz specjalistą w dziedzinie psychologii klinicznej. Od 2003 roku pracuje w Stowarzyszeniu MONAR Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji w Dębowcu, jest dydaktykiem oraz kierownikiem specjalizacji w ramach szkoleń specjalizacyjnych w dziedzinie psychoterapii uzależnień, w ośrodkach akredytowanych […]

KOLEJNA SESJA EGZAMINACYJNA W CENTRUM EGZAMINÓW MEDYCZNYCH ZA NAMI

Na egzamin specjalizacyjny w sesji zimowej (2-4 grudnia 2025) zgłosiło się 90 osób, a przystąpiło 74. Dyplom specjalisty w dziedzinie psychoterapii uzależnień uzyskało 53 zdających z różnych województw. Serdecznie gratulujemy!

NABÓR NA SPECJALIZACJĘ

Do 15 grudnia br. trwa nabór na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Są jeszcze miejsca w województwach:   Lubelskim – Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Centrum Psychologiczno-Psychiatryczne KUL Łódzkim – Fundacja Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis Małopolskim – Szpital Uniwersytecki w Krakowie; Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień Mazowieckim – Uniwersytet SWPS Pomorskim – Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych Śląskim – Uniwersytet […]